Pszczółki

ZAJĘCIA W BIBLIOTECE I SPACER PO PARKU

Jak zawsze na zajęciach Pani Agnieszki w Bibliotece Miejskiej dzieci z zaciekawieniem słuchały opowieści o Jesieni i jej kolorach. W drodze powrotnej zwracały uwagę na jesienne barwy oraz jak zmienia się przyroda wraz ze zmianą pory roku.

BAJKI DZIECIOM

W naszym przedszkolu w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, zaproszeni goście odwiedzają swoje pociechy i czytają krótkie książeczki lub bajki dla dzieci. W ramach akcji naszą grupę odwiedziła Pani Ania, mama Aleksandry, której serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas.
Dzieci są bardzo zadowolone i dumne ze swoich rodziców. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych i chętnych do udziału w akcji.

Drodzy rodzice!
Wasze dzieci są bardzo zadowolone z takiej formy kontaktów z dorosłymi. Czytanie książek przez bliskie osoby sprawia im wiele radości. Wystarcza im świadomość, że to „mój rodzic” przyszedł do nas i czyta wszystkim dzieciom (to powód do dumy i radości), a czas spędzony z dzieckiem jest bezcenny.

 

TEATRZYK "KICI NICI"

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

W POSZUKIWANIU JESIENI

Gdzie ta Jesień? „Pszczółki” szukały oznak jesieni w pobliskim parku, gdzie wybrały się na wycieczkę.

URODZINY ARTURA

„STO LAT, STO LAT
NIECH ŻYJE NAM
A KTO ? – ARTUR”.

Z okazji swoich czwartych urodzin solenizant poczęstował dzieci owocowymi smakołykami przygotowanymi przez mamę. Było pysznie i wesoło. Serdecznie dziękujemy i życzymy Arturowi samach radosnych dni.

DZIEŃ CHŁOPAKA

„W tym dniu szczególnym – września trzydziestego,
Witamy serdecznie chłopaka każdego.
Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,
Innych przyjemności już nawet nie zliczę!

W grupie „Pszczółki” obchodziliśmy „DZIEŃ CHŁOPAKA”. Z tej okazji dziewczynki przygotowały owocowe przekąski dla swoich kolegów. Mali panowie otrzymali również balonowe kwiaty, książeczki oraz słodki upominek.