Pszczółki

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne. Następnie złożyły uroczyste ślubowanie, a Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania. Na pamiątkę tak ważnego wydarzenia wręczyła każdemu dziecku medal.

 

BUM BUM RURKI

BUM BUM RURKI to kolorowa eksplozja rytmu i dźwięku… to nieograniczone możliwości zabawy oraz edukacji muzycznej. Pszczółki miały okazję zagrać na tych niezwykłych instrumentach.
MALOWANIE NA MLEKU

Dziękujemy Pani Beacie, mamie Lilianki za przeprowadzenie ciekawych zajęć w naszej grupie. Dzieci poznały technikę ” Malowanie na mleku „JESIENNY
SPACER

Jesień to piękna pora roku, pełna kolorów i cudownych widoków. Tegoroczna jesień jest wyjątkowo ciepła, dlatego też zachęciła Pszczółki do spaceru po parku. Dzieci podziwiały park w jesiennej szacie.

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

11 listopada nasze przedszkole wzięło udział w akcji „Szkoła Do Hymnu”. Z tej okazji wszystkie grupy przedszkolne spotkały się i wspólnie zaśpiewały Hymn Polski. 

 

 

 


DZIEŃ DYNI

29 października obchodziliśmy Święto Dyni. Z tej okazji nasze przedszkole zamieniło się w dyniową krainę, w której królował kolor żółty i pomarańczowy.  „Dzień Dyni” pozwolił dzieciom poznać wielką różnorodność dyń i wzbogacił wiedzę na ich temat. Różne kształty, kolory i wielkości dyń pozwoliły na matematyczne zabawy. Nie obyło się również bez zabaw ruchowych z dynią. Na zakończenie odbyły się zajęcia kulinarne. Wspólnie przygotowaliśmy przepyszne dyniowe frytki. To był bardzo pracowity dzień, ale zadowolone miny dzieci są dowodem na świetną zabawę tego dnia.

 

 

DZIEŃ SZEFA KUCHNI

Szefowie kuchni pracują w najlepszych restauracjach, ale tak naprawdę szefem kuchni może być każdy, nawet przedszkolak! W tym dniu Pszczółki  własnoręcznie przygotowały pyszną i zdrową sałatkę owocową.  

 

 

JAK POWSTAJE CHLEB?

Pszczółki miały okazję dowiedzieć się z czego i w jaki sposób powstaje chleb. Uczymy się przez doświadczanie i świetną zabawę!DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W dniu 15.10 obchodziliśmy w naszym przedszkolu  Dzień Edukacji Narodowej. Każda grupa przygotowała  występ dla pracowników przedszkola. Wszystkie występy zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Dziękujemy dzieciom za piękne występy!

 


DZIEŃ
JESIENNEGO KAPELUSZA

13 października obchodziliśmy Dzień Jesiennego Kapelusza. Przedszkolaki brały udział w zabawach i tańcach razem z Panią Burmistrz – Iwoną Spychałą-Długosz.

Był to szczególnie ważny dzień dla Pszczółek, ponieważ mieliśmy okazję wystąpić po raz pierwszy przed publicznością