Galeria ogólna

ŚWIĄTECZNY TEATRZYK PRZEDSZKOLAKI POCZUŁY MAGIĘ ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ ŚWIĄT


17 listopada w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Od tego dnia dzieci, które przywitaliśmy w przedszkolu po raz pierwszy we wrześniu, stały się oficjalnie przedszkolakami.

11 LISTOPADA
NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

akcja#SzkołaDoHymnu

 Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto dla pracowników oświaty. Nasze przedszkolaki podziękowały swoim ukochanym Paniom i Pracownikom Przedszkola za trud włożony w ich nauczanie i wychowanie. Nie zabrakło wierszy, życzeń, piosenek, które w całości stworzyły piękne podziękowanie za codzienną troskę, oddanie i serdeczność. 

Ten dzień dla wszystkich upłynął w miłej i serdecznej atmosferze, a wrażenia na długo pozostaną w naszej pamięci.

 

 

13 października obchodziliśmy DZIEŃ JESIENNEGO KAPELUSZA. Gościem honorowym była Pani Burmistrz Iwona Spychała-Długosz, która wspólnie z przedszkolakami brała udział w jesiennych zabawach.DZIEŃ CHŁOPAKA 30 WRZEŚNIA TO ŚWIĘTO NASZYCH WSPANIAŁYCH CHŁOPCÓW:)) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO


NASZE PRZEDSZKOLE WSPÓŁPRACUJE Z MIEJSKĄ BIBLIOTEKĄ PUBLICZNĄ
DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
20 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu święto wszystkich przedszkolaków. Było dużo radości i wesołej zabawy


DZIEŃ KROPKI ŚWIĘTO KREATYWNOŚCI, ODWAGI I OCZYWIŚCIE WSPANIAŁEJ ZABAWY

10 WRZEŚNIA W NASZYM PRZEDSZKOLU GOŚCILIŚMY PRZEDSTAWICIELI STRAŻY MIEJSKIEJ. PRZEDSZKOLAKI MIAŁY OKAZJĘ WYKAZAĆ SIĘ WIEDZĄ NA TEMAT ZNAJOMOŚCI PRZEPISÓW DROGOWYCH, UTRWALONO NUMERY ALARMOWE ORAZ PRZYPOMNIANO ZASADY KONTAKTÓW Z NIEZNAJOMYMI.